פרטי העסק

MAYA- יעוץ, אימון,פיתוח והדרכה

תהליך של אימון, במובן הכללי שלו, מאפשר לך לקחת את חייך בידיים, להאיר את המקומות שהיו חשוכים עד כה, לקום בבוקר אל החיים שאת יוצרת במו ידייך, לנטרל את התחושה של היסחפות בנהר החיים ואיתה את כל המשפטים של 'למה זה קורה לי כל הזמן'.
תהליך אימוני מאפשר לך לזהות ביתר בהירות את הרצונות שלך, את בחירות הלב שלך- אלה שבקלות מעורפלות על ידי אותה ההשפעה החברתית מגדרית
אימון פמיניסטי שואף לסייע לנשים להיות מודעות לאופן שבו תפיסות שוביניסטיות וסטריאוטיפיות בחברה משפיעות עליהן, למשל על מקומן בתא המשפחתי, על תחושת המימוש העצמי שלהן, על האופן בו הן תופסות נשיות וגבריות ועוד.
במסגרת זאת שם אימון פמיניסטי לעצמו למטרה להעצים נשים, כך שיוכלו להתגבר על המכשולים שמבנה הכוח החברתי מציב להן, למשל לעודד אותן לגייס משאבים ותמיכה מהסביבה, לגלות אסרטיביות וכעס ולפעול לקידום המטרות שהן מציבות לעצמן.
אימון פמיניסטי פועל להעצמת נשים כפי שהן, ולא רק על מנת לסייע להן להסתגל לציפיות חברתיות ולתפקידים מסורתיים. המאמנת הפמיניסטית מסייעת לאישה באתגור הנחות יסוד מגדריות ולראות את האופן בו הפנימה סטריאוטיפים שליליים בקשר לנשים ולנשיות דרך שימת דגש על כוחותיה של האישה, על המסוגלות והיכולות שלה, ומעודדת הבנה של הצורך במנגנוני ההגנה שננקטו עד כה. כל זאת תוך למידה כי האישי הוא הפוליטי. התבוננות באומץ בעולמה הפנימי, הכרה בכוחותיה והרחבת אפשרויות הבחירה בתחומים שונים.

איך ?
האימון יערך דרך שימוש בפסיכודרמה, אימון, קלפים, צי קונג, תרגילי תנועה,EFT, לחיצות על נקודות דיקור למצבי כאב ומתח ועוד.
שני מסלולים אפשריים:
1. אימון בקבוצה דינאמית. הקבוצה מהווה מראה לחברה ובכך מסייעת למשתתפות להבין את מקומן ולערוך שינוי.
2. אימון פרטי – נשים תקבלנה אימון באופן פרטני.

ומי אני?
שמי מאיה בולצמן – מנחה קבוצות, מאמנת, פסיכודרמטיסתית, יועצת ארגונית, פמיניסטית ואקטיביסטית לשינוי מיצובן של נשים בחברה. מתמחית בעבודה בארגוני נשים ובטיפול בנשים בכלל ונשים שעברו פגיעות מיניות, לסביות ודו-מיניות.